BORNOVA FRANKE SERVİSİ

Bornova Franke Servisi 0 850 302 34 34

Bornova Franke Servisi olarak siz müşterilerimiz için en düzgün ve kaliteli hizmeti anında sunmak için yıllara dayanan tecrübelerimizle var olmaktayız.

Franke Teknik Servis olarak 2003 yılından beri hizmet vermekteyiz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı servisimiz daha kusursuz bir hizmet için kendini şartlandırmıştır. Bornova her semtinde klima, kombi, beyaz eşya, televizyon ve buzdolabı gibi elektronik aletlerde uzman kadromuzla teknik servis hizmeti ve güvenimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimize en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak için tam tedarikli ve donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz.

✅ Bornova Franke Servisi Süresi: 60 dakika
☎️ Bornova Franke Servisi Telefonu: 0 850 302 34 34
✅ Bornova Franke Televizyon Servisi ✅ Bornova Franke Klima Servisi
✅ Bornova Franke Beyaz Eşya Servisi ✅ Bornova Franke Kombi Servisi

Profesyonel kadromuzla biz ve acil servis ekibimiz yıllara dayanan tecrübelerimizle tüm Franke markalı klima, kombi, beyaz eşya ve televizyon servisleri olarak hizmetinizdeyiz.

Bornova Franke Servisi İzmir ili Bornova İlçesinde Franke Klima Servisi, Franke Televizyon Servisi, Franke Beyaz Eşya Servisi ve Franke Kombi Servisi olarak faaliyet göstermektedir.

Bornova bölgesinde Franke Servisi ihtiyacınız olması durumunda Bornova Franke Servisi İletişim numarası 0 850 302 34 34 dür. Bizlere ulaşarak Franke Servis talebinde bulunabilirsiniz.